اهمیت استفاده از چسب آب‌بندی

اهمیت استفاده از چسب آب‌بندی

استفاده از چسب آب بندی در مکان‌هایی مثل سرویس‌های بهداشتی و استخرها به علت تماس مکرر با آب یک ضرورت غیر قابل اجتناب است، چرا که این فضاها نیازمند زیرسازی و ایمن‌سازی به جهت عدم جذب رطوبت می باشند و در صورت عدم این کار پس از مدتی، آب به بخش‌های زیرین کاشی و سرامیک رسیده و خرابی و خسارت به بار خواهد آمد. به همین سبب می‌بایست از یک عایق رطوبتی بی‌رنگ به جهت آبگریز نمودن کاشی و سرامیک استفاده نمود. این محصولات بسیار با کیفیت تر و مقرون به صرفه تر از ایزوگام و قیرگونی می‌باشند.

چسب آب بندی در انواع برندها و با توجه به انواع متریال (کاشی و سرامیک، بتن، شیشه، سنگ، فلزات) و همچنین با توجه به فضای کاربری (استخر، حمام، آشپزخانه، تراس، پارکینگ، سرویس بهداشتی و … ) موجود می‌باشد. یکی از برندهای معتبر و با کیفیت در این زمینه چسب C302 است.


  • پودر بندکشی کاشی و سرامیک

    پودر بندکشی کاشی و سرامیک

    پودر بند کشی در واقع محصولی سیمانی بوده که حاصل از مواد شیمیایی و پودرهای معدنی می‌باشد. با استفاده از این فرآورده می‌توان، ترک‌ها و درزهای ایجاد شده در اطراف کاشی و سرامیک را پر نمود و در انتهای کار به شکل یکدست و مستحکم در بین سرامیک، کاشی و یا سنگ جای می‌گیرد. این محصول…