بررسی چسب مکسی فلکس آبی

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چسب مکسی فلکس آبی چیست و چه کاربردی دارد. این مقاله قصد داریم تا در رابطه با این چسب و مواد تشکیل دهنده و کاربرد آن اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهیم. تا پایان همراه ما باشید تا اطلاعات سودمندی درباره این نوع چسب به دست آورید.

چسب مکسی فلکس آبی نوعی چسب برای نصب کاشی ها می‌باشد. مواد اولیه تشکیل دهنده این چسب مواد غیرآلی پلیمری هستند که دارای ترکیبات خاصی می‌باشند. این چسب به علت مزیت‌های زیادی که داشته است توانسته جای ملات‌های قدیمی را به خوبی بگیرد. همچنین طرفداران بسیار زیادی را نیز به خود جذب کند. استفاده از چسب مکسی فلکس آبی بسیار راحت‌تر از ملات‌های قدیمی می‌باشد. افرادی که کار نصب کاشی و سرامیک را انجام می‌دهند به‌راحتی می‌توانند از این چسب استفاده کنند. همچنین افراد می‌توانند با چسب مکسی فلکس آبی سرعت عمل خود را افزایش داده و در زمان کوتاهی مقادیر زیادی کاشی و سرامیک نصب نمایند. این چسب به صورت‌های مختلفی در بازار وجود دارد و در بسته‌بندی‌ها و ابعاد مختلفی در دسترس عموم قرار گرفته است. اما بیشترین بسته‌بندی که مورد استفاده قرار می‌گیرد سایز ۲۵ کیلویی آن می‌باشد.

افراد با خرید بسته‌های ۲۵ کیلویی و ترکیب آن با ۶ الی ۷ لیتر آب می‌توانند یک چسب قوی برای نصب کاشی و سرامیک خود به دست آورند. به علت اینکه چسب مکسی فلکس آبی با آب ترکیب می‌شود دیگر برای نصب کاشی و سرامیک نیازی نیست کاشی و سرامیک را مرطوب کرد و بعد عملیات نصب را انجام داد. حتما در نظر بگیرید بعد از خیس کردن چسب و ترکیب آن با آب بهتر است نصب را انجام دهید زیرا اگر مدت زمانی بگذرد و عملیات نصب را انجام ندهید این چسب خاصیت خود را از دست داده و دیگر نمی‌تواند کاشی و سرامیک را به‌خوبی بچسباند.

ویژگی‌های چسب مکسی فلکس آبی

چسب مکسی فلکس آبی قدرت چسبندگی بسیار بالایی دارد به گونه‌ای که می‌تواند هر نوع کاشی و سرامیک و سنگ را بر روی هر نوع سطوحی بچسباند. این نوع چسب محدودیتی برای نصب ندارد و بر روی ارتفاع، دیوار بالکن، دیوار سرویس بهداشتی و حمام  و بر روی انواع کف ها استفاده می‌شود. این چسب به علت مقاومت و استقامت بالایی که دارد طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. افراد می‌توانند با بهره‌گیری از آن سرعت عمل خود را افزایش داده و بدون‌ نگرانی در رابطه با رطوبت و شرایط آب و هوایی کاشی و سرامیک خود را در هر نوع آب‌وهوا و هر نوع سطحی بچسباند.

امید است با این‌ مطلب توانسته باشید اطلاعات خوبی درباره ویژگی‌های چسب مکسی فلکس آبی و نحوه عملکرد آن به دست آورید. به این صورت می‌توانید در هنگام خرید با دید باز اقدام‌ به خرید چسب مکس فلکس آبی کنید.