بررسی لاینر نور خطی روکار کابینتی

به روز شدن سلیقه‌ها باعث شده تا بسیاری از مردم به دنبال استفاده از سیستم‌های روشنایی مدرن باشند. با ظهور لاینرهای نور خطی بسیاری از مردم به دنبال خرید آنها رفتند تا بتوانند به وسیله آن ظاهر منازل و محل کارشان را زیبا کنند.

با توجه به استقبال فراتر از حد تصوری که از لاینرهای خطی شد، سازندگان این دسته از سیستم‌های روشنایی به فکر تولید لاینر نور خطی روکار کابینتی افتادند. اگر دوست دارید تا آشپزخانه شما ظاهری ساده و در عین حال شیک را داشته باشد باید به فکر خرید لاینر نور خطی روکار کابینتی باشید.

اگر در ارتباط با این لاینرها اطلاعاتی ندارید، پیشنهاد می‌کنیم تا پایان مقاله همراه ما باشید چرا که قصد داریم ۰ تا ۱۰۰ به توضیح این نوع از لاینرها بپردازیم.

این نوع از لاینرها همانطور که از نامشان پیداست، بر روی کابینت‌ها نصب می‌شوند و ظاهری شبیه به یک خط را دارند. ال-ای-دی هایی که درون این نوع از لاینرها قرار دارند، روشنایی بسیار بیشتری را نسبت به سیستم‌های روشنایی قدیمی دارند.

مزایای لاینر نور خطی روکار کابینتی

این نوع از لاینرها به شکلی کاملا مدرن طراحی شده‌اند و در هر مکانی امکان استفاده از آنها وجود دارد.

لاینر نور خطی روکار کابینتی طول عمر بالایی را دارند به گونه‌ای که برای مدت زمانی طولانی امکان استفاده از آنها وجود دارد. البته این مورد منوط به این می‌باشد که اقدام به خرید لاینرهای نور خطی با کیفیت نمایید.

نور بسیار بیشتری را نسبت به سیستم‌های روشنایی قدیمی از خود ساطع می‌کنند؛ علاوه بر این مورد نیز نور را به صورت مستقیم و پراکنده بدون نیاز به هیچ گونه هدایت‌گری منعکس می‌کنند.

از آن جایی که در انواع مختلفی تولید می‌شوند، قیمت‌های مختلفی را نیز دارند. همین مورد سبب می‌شود تا هر شخص با هر بودجه‌ای امکان خرید آنها را داشته باشد.

مصرف انرژی بسیار کم‌تری را نسبت به سیستم‌های روشنایی قدیمی دارند. به دلیل مدرن بودن در طیف‌های رنگی مختلفی تولید می‌شوند.

قیمت لاینرهای نور خطی

همانطور که در طی مقاله به آن اشاره شد به دلیل استقبالی که از لاینرهای خطی شد، این نوع از لاینرها در انواع مختلفی تولید شدند. برخی از عوامل اما وجود دارند که تاثیر مستقیمی را بر روی قیمت لاینرها می‌گذارند.

متریالی که در ساخت لاینرها از آنها استفاده می‌شود مهم‌ترین و در عین حال بیشترین تاثیر را در تعیین قیمت لاینرها دارند. هر چقدر متریالی که در ساخت لاینرهای نور خطی رو کابینتی از آنها استفاده می‌شود باکیفیت‌تر باشد، قیمت بیشتری را دارد.

متراژ لاینرهای خطی از دیگر عوامل تاثیرگذار در قیمت است. هر چقدر متراژی که قرار است لاینرهای خطی در آن جا نصب شوند بیشتر باشد، طبعا قیمت بیشتری را نیز دارند. در این مقاله در مورد لاینر نور خطی روکار کابینتی و مزایای آنها صحبت شد. امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید.