بررسی لاینر نور خطی کابینتی

آیا می دانید لاینر نور خطی کابینتی چیست؟ آیا با کاربرد این نوع از لاینرها آشنایی دارید؟ اگر به فکر خرید و استفاده از این نوع لاینرها هستید، تا انتهای مقاله همراه ما باشید چرا که قصد داریم در خصوص ویژگی ها، مزایا و… این نوع از لاینرها توضیحاتی دهیم.

به‌روز شدن سلیقه‌ها باعث شده تا مردم دیگر تمایلی به استفاده از سیستم‌های روشنایی قدیمی نداشته باشند. همین موضوع کافی بود تا بسیاری از سازندگان به فکر طراحی و تولید سیستم‌های روشنایی جدید بیافتند. لاینرهای نور خطی انقلابی در سیستم‌های روشنایی بودند که باعث شدند تا توجه بسیاری از افراد به سمت آنها برای خرید و استفاده جلب شود.

لاینر نور خطی کابینتی دسته‌ای از سیستم‌های روشنایی برای آشپزخانه به شمار می‌آیند که ظاهری زیبا و در عین حال شیک را به محیط آشپزخانه می‌دهند. این نوع از لاینرها در دو دسته لاینر نور خطی روکار و لاینر نور حطی توکار ساخته می‌شوند و امکان استفاده از آنها در هر محیطی وجود دارد.

لاینر نور خطی کابینتی شار نوری بهتری را نسبت به سیستم‌های قدیمی دارد و در عین حال مصرف انرژی کم‌تری را دارند. این نوع از لاینرها نور را به صورت کاملا یکنواخت ساطع می‌کنند. یکی از ویژگی‌های مثبتی که این نوع از لاینرها دارند در این است که برای انعکاس نور نیاز به هدایت‌گری را ندارند.

مزیت‌های نورپردازی با لاینر نور خطی کابینتی

این مدل از لاینرها انعطاف‌پذیری بالایی را دارند و بر روی هر کابینت و دیواری امکان نصب آنها وجود دارد. برخی از این لاینرها را می‌توان به اشکال مختلفی در مکان مورد نظر نصب کرد.

برخی اوقات تنها زیبایی یک محیط ملاک نیست و بسیاری از افراد به دنبال نورانی کردن محیط نیز هستند. ال-ای-دی هایی که در لاینرهای خطی وجود دارند، باعث می‌شوند تا محیط نورانی شود.

ال-ای-دی هایی که در لاینرهای خطی مورد استفاده قرار می‌گیرند شامل طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها هستند. به همین دلیل هر شخص با هر سلیقه‌ای می‌تواند از آنها استفاده کند.

به دلیل این که ظاهری زیبا را دارند تقریبا در تمامی آشپزخانه‌ها امکان استفاده کردن از آنها وجود دارد.

هزینه لاینرهای نور خطی کابینتی

شاید برایتان این سوال به وجود آمده باشد که هزینه لاینرهای نور خطی چطور تعیین می‌شود؟ از آن جایی که نوسانات بازار این روزها بیشتر از هر زمان دیگری شده است، نمی‌توان در ارتباط با آنها اظهار نظر کرد. اگر کنجکاو هستید تا بدانید چه فاکتورهایی بر روی قیمت لاینرهای نور خطی کابینتی تاثیر می‌گذارد با ما همراه باشید.

متریال مهمترین تاثیر را بر روی قیمت لاینرهای نور خطی کابینتی می‌گذارد. هر چقدر متریالی که در ساخت لاینرهای خطی از آن استفاده می‌شود باکیفیت‌تر و البته مطلوب‌تر باشد، قیمت آنها بیشتر از حالت عادی خواهد بود. متراژی که قرار است این لاینرها در آن جا نصب شوند از عوامل تاثیرگذار دیگر بر روی قیمت است.