ویژگی‌های چسب پرسلان سوپر فلکس

چسب پرسلان سوپر فلکس را می‌‌توان یک چسب بسیار پر قدرت دانست. این چسب در چسباندن کاشی و سرامیک و سنگ بسیار کاربرد دارد.

می‌توان گفت با به وجود آمدن و تولید چسب پرسلان سوپر فلکس دیگر‌ کمتر کسی تمایل دارد که از‌ ملات و یا چسب های قدیمی‌ استفاده کند.‌ زیرا چسبندگی این چسب بسیار بی‌نظیر می‌باشد. از این چسب می‌توان در نصب کاشی و سرامیک بر روی دیواره‌ها و در فضای باز و ارتفاع بدون نگرانی و به راحتی استفاده کرد. چسب پرسلان سوپر فلکس با رطوبت نیز سازگار است و در هنگام بارش برف و باران هیچ‌ مشکلی برایش ایجاد نمی شود. همچنین می‌توان گفت با هر محیط و دمایی سازگار است. در تمام فصل‌ها و در هر نوع آب‌وهوایی می‌توان با اطمینان از چسب پرسلان سوپر فلکس استفاده کرد. 

چسب پرسلان سوپر فلکس یک چسب بی نظیر

چسب پرسلان سوپر فلکس به صورت پودری سفید رنگ در بازار وجود دارد و در اختیار افراد می‌باشد. اساس و پایه اولیه در ساخت این چسب سیمان می‌باشد. می‌توان‌ گفت ماده اولیه و اصلی در ساخت چسب پرسلان سوپر فلکس سیمان است. بیشتر بسته‌هایی که از این چسب در بازار وجود دارد بسته‌های ۲۵ کیلویی می‌باشند. افراد می‌توانند آن را با حدود ۷ یا ۸ لیتر آب مخلوط کرده و استفاده کنند. یک متر مربع به ۴ کیلو چسب پرسلان سوپر فلکس نیاز دارد. تا بتوان در آن کاشی و سرامیک و سنگ را به راحتی نصب کرد‌. 

ویژگی‌های چسب پرسلان سوپر فلکس

چسب پرسلان سوپر فلکس دارای یک سری ویژگی‌های عالی می‌باشد. این ویژگی‌ها آن را با سایر چسب‌ها متمایز کرده است. از این چسب بیشتر برای کاشی‌هایی استفاده می‌شود که به سختی به سطوح می‌چسبند. چسبندگی‌ بالای این چسب به‌ گونه‌ای است که کاشی و سرامیک را می‌توان بدون هیچ لغزش و لرزشی بر روی سطوح مورد نظر چسباند. این چسب به علت مخلوط  شدن با آب مرطوب می‌باشد. به همین علت دیگر‌ نیازی نیست که کاشی و سرامیک را خیس کرده و عمل نصب را انجام دهید. همین ویژگی‌ می‌تواند بسیار کار افراد را راحت کند. همچنین سرعت عمل آنها را افزایش دهد. از چسب پرسلان سوپر فلکس تنها برای نصب کاشی و سرامیک استفاده نمی‌شود. به علت مقاومت و استحکام و چسبندگی‌ زیادی که دارد می‌توان از آن در نصب سنگ‌های مرمر، گرانیت و یا موزاییک‌های شیشه‌ای نیز بهره برد. 

یک ویژگی‌ خاص دیگر ‌چسب پرسلان سوپر فلکس چسباندن کاشی بر روی کاشی است. این امکان سبب می‌شود که افراد بتوانند به راحتی محیط مد نظر خود را بدون هیچ محدودیت و یا تخریبی بازسازی کنند و کاشی‌های جدید را بر روی کاشی‌های قدیمی نصب کنند. این امکان می‌تواند باعث شود افراد به سرعت و بدون هیچ مشکلی کار خود را انجام دهند. در مطالب بالا سعی شد تا در رابطه با ویژگی‌های چسب پرسلان سوپر فلکس صحبت کنیم تا به این وسیله شما بهتر و بیشتر با این چسب پرکاربرد آشنا شوید.