لاینرهای نور مخفی چیست؟

این سوال همواره در ذهن بسیاری از کاربران وجود دارد. البته هر فردی که نورپردازی به کمک لاینرهای نور مخفی را تجربه کرده باشد، دیگر با این سوال مواجه نخواهد شد. لاینر نور مخفی می‌تواند به‌عنوان بخشی از دکوراسیون و نورپردازی محیط منزل مورد توجه قرار بگیرد.

چون با تکیه بر این تجهیزات، ایده‌های دکوراسیون به شکل‌های مختلف اجرا می‌شوند. به‌عنوان مثال در برخی از نواحی نیاز به برجسته کردن، ایجاد عمق، تزیین، ایجاد آرامش و… داریم. تمام این موارد به کمک لاینرهای نور مخفی فراهم می‌شود.

لاینرهای نور مخفی می‌توانند در برابر رطوبت گزینه بسیار مناسبی باشند. در واقع این ایده‌ها در محیط‌های مرطوب همچون استخر، حمام و … نیز گزینه بسیار ایده‌آلی هستند. 

حیاط بیرونی خانه نیز می‌تواند با نورهای فرورفته روشن شود. این موضوع نیز ظرافت بسیار خاصی به فضا می‌بخشد. نور پراکنده، درخششی نرم و جادویی در امتداد پیاده‌رو باغ به وجود می‌آورد. در عین حال مرزها و محدوده پلکان باغ توسط این نوع نورپردازی روشن و تعیین می‌شود.

طراحی خلاقانه نور می‌تواند یک اتاق کسل کننده را تنها با یک سوئیچ به یک اتاق دیدنی تبدیل کند. نه فقط نوری که می‌تابد، بلکه خود وسایل روشنایی نیز می‌توانند به یک عنصر طراحی بسیار خاص تبدیل شوند.